Paradise Island Villas


  Zonvakantie > Griekenland > Anissaras > Paradise Island Villas

€Als je het hebt over het paradijs...€ Mijn goede vriend Jorgos keek me lachend aan, want hij weet dat ik €Een stukje paradijs op aarde€, de laatste tijd iets te vaak heb gehoord. €Bij Paradise Island Villas doen ze hun naam eer aan. Geloof me!€ En eerlijk is eerlijk: ik ben dit keer echt het paradijs binnen gewandeld. Boordevol vruchten die ik maar wat graag plukte.

 

De twaalf stijlvolle, luxe villa€s lagen rustig op de berghelling naar de zee en de bergen te kijken. €s Avonds laat kwam ik aan en het paradijselijke avontuur begon direct. Ik danste bijna letterlijk door mijn stijlvolle villa langs de open keuken, de trendy woonkamer, de open haard, mijn slaapkamer boven waar het moderne hemelbed prijkte, in de badkamer borrelde de jacuzzi van geluk. Mijn ogen kwamen tijd te kort dankzij alle details die ook tot in perfectie waren doorgevoerd. Zachte muziek klonk door de cinemaset en toen gebeurde het: ik opende de deur naar mijn tuin waar de lichtjes zacht mijn privézwembad verlichtten. €Ik heb Eleni gevraagd of de kok nog wat eten wilde maken€, lachte Jorgos. En hij wees naar het goddelijke maal op tafel. €Gastvrijheid krijgt hier een nieuwe definitie!€

En nu zit ik hier, mijn eerste ochtend. €Een plek waar de bloemen groots bloeien, waar je niks meer wenst omdat alles wat je wenst er al is. Een plek waar je hele lijf glimlacht. Je hebt gelijk. Dit is het paradijs.€ Jorgos gaat tevreden achterover zitten. Ik kijk naar de zee verderop. €Maar niet doorvertellen he?€ lacht €ie. €Nee,€ jok ik stiekem. €Niet aan iedereen.€

Zwembad: Ja (privé)

Airco: Ja

Strand: 850 meter

Dorp: 1 km

Supermarkt: 1 km

Restaurant: Aanwezig

Luchthaven: Heraklion 24 km

Logies (zonder ontbijt)

* Receptie * Lobby * Eetgelegenheden: Restaurant (tegen bijbetaling), à la carte restaurant (tegen bijbetaling) * Drinkgelegenheden: Bar, Poolbar, Pool/snackbar * wasgelegenheid * Babybedje * Kinderstoel * tuin * Fitnesscentrum (tegen betaling) * Tennisbaan * Fietsverhuur* buitenzwembad (ligstoelen)* afstand tot centrum circa 1000 meter * afstand tot luchthaven circa 22 kilometer * afstand tot dichtstbijzijnde winkels circa 800 meter * afstand tot dichtstbijzijnde (mini)supermarkt circa 1000 meter * afstand tot dichtstbijzijnde restaurant circa 0 meter * afstand tot strand circa 850 meterAlgemeen
Je hoort het wel vaker: €Dit is een paradijselijk plekje.€ Maar wat nou als het dit keer écht waar is? Niet voor niets kregen deze villa€s de naam Paradise Island Villas. Luxe, een trendy inrichting, maximaal comfort en prachtige vergezichten kenmerken deze plek. Alles is er privé: van de tuin, je zwembad, de jacuzzi tot de villa die werkelijk waar tot in de details perfect is. Naast alle ruimte en vrijheid die je er hebt, viert gastvrijheid er ook hoogtij. Eleni Moysiadi is dochter van de eigenaar en de stralende ster in het familiebedrijf. Aan niks zal het je deze dagen ontbreken. Er is een restaurant (met buiten terras) waar je proeft van het heerlijke eten, maar met liefde brengen ze het goddelijke maal ook naar je villa. Ook een drankje aan de poolbar is een aanrader. De villa€s zijn anders ingericht, maar allemaal beschikken ze over een smaakvolle, trendy stijl en de nodige luxe. De locatie is ook perfect: niet ver van de drukte, maar toch in alle rust met prachtige vergezichten op zee en de bergen. En wil je nog wat beweging? Er is een fitnessruimte én een tennisbaan.

2-kamervilla senior, 2-3 personen
Je verblijft er in de stijlvolle villa Artemis of Hephaestus. Aan ruimte (70m2), luxe en sfeer geen gebrek. Op de begane grond vind je een complete open keuken, een sfeervolle woonkamer met open haard en een sofabed voor een derde persoon. Tevens is er een computer met internet, satelliettelevisie, airconditioning, een kluis en een home cinema set. Op de eerste verdieping is een tweepersoonskamer en een badkamer met jacuzzibad. In je eigen tuin beschik je over veel privacy en een heerlijk privézwembad.

Je verblijft hier op basis van logies. Een huurauto (incl. NoRisk Garantie) is inbegrepen, alsmede bed- en badlinnen. Voor de autohuur dien je in bezit te zijn van een geldige creditcard (met pincode indien afgegeven door bank) op de naam van de bestuurder.

3-kamervilla executive, 2-4 personen
Je verblijft er in de stijlvolle villa Aphrodite of Ares. Aan ruimte (100m2), luxe en sfeer geen gebrek. Op de begane grond vind je een compleet ingerichte keuken, een sfeervolle woonkamer met open haard en een extra badkamer met douchecabine. Tevens is er een computer met internet, satelliettelevisie, airconditioning, een kluis en een home cinema set. Op de eerste verdieping zijn twee tweepersoonskamer met elk een eigen balkon en een badkamer. De ene heeft een bad de andere een jacuzzibad. In je eigen tuin beschik je over veel privacy en een heerlijk privézwembad.

Je verblijft hier op basis van logies. Een huurauto (incl. NoRisk Garantie) is inbegrepen, alsmede bed- en badlinnen. Voor de autohuur dien je in bezit te zijn van een geldige creditcard (met pincode indien afgegeven door bank) op de naam van de bestuurder.

Vanaf: € 435 (vertrek op 26-10-2012)
Vervoer: Diverse
Organisatie:  Eliza was here

Zie ook...

- Zonvakantie
- Griekenland
- Anissaras