Een smakelijk verblijf
Heerlijk die wind door mijn haren. Ik heb de kust intussen achter me gelaten en rijd met mijn scooter door het mooie, Portugese platteland. Plotseling hoor ik een luide knal. Terwijl ik aan de kant van de weg sta, zie ik wat er aan de hand is. Een lekke band! Balen! Daar sta ik dan. Gelukkig zie ik op loopafstand een interessant huis. Ik ben er bijna wanneer een man me tegemoet loopt. Het is Luis, de eigenaar van het hotel. Hij kent iemand die erg handig is en hij wil hem wel even voor me bellen.
Omdat ik toch moet wachten nodigt Luis me uit in de theesalon van het hotel. Ik word verwend met een verse kruidenthee. Hij vertelt me dat hij naast de vele overheerlijke soorten kruidenthee ook verschillende soorten honing, kaas, wijn en jam heeft. Allemaal zelfgemaakt! Verrukkelijk! Ik kan ze hier allemaal proeven en als ik er geen genoeg van kan krijgen kan ik ze ook nog kopen in het winkeltje bij het hotel.
Terwijl ik alweer van mijn derde kop kruidenthee met honing aan het genieten ben, komt Luis naar me toe. Mijn band is weer geplakt. Nu al? Hij moet lachen om mijn reactie. Ik kan ook gewoon een paar nachtjes heerlijk blijven overnachten. Het is ten slotte een hotel. Dat is een goed idee! Dan kan ik namelijk nog dagen lang genieten van alle overheerlijke producten.
Zwembad: Ja
Airco: Ja
Strand: 2 km
Supermarkt: 5 km
Dorp: 5 km
Restaurant: 2 km
Luchthaven: 30 km
Logies & ontbijt
Traditioneel:- Albufeira is van oorsprong een vissersplaats, toch is het laatste decennia uitgegroeid tot één van de belangrijkste toeristische badplaatsen van Portugal. In het oude centrum aan het bekende Fisherman's strand vind je nog altijd de bekende witte huizen, oude straatjes met leuke winkels en gezellige pleintjes met terrassen. Albufeira heeft maar liefst 7 prachtige stranden die van elkaar afgescheiden worden door kleurrijke rotswanden.
Actief:- Met een jeepsafari kun je op spectaculaire wijze diep de binnenlanden van Portugal in. De manier om de echte Algarve te leren kennen. Je komt langs prachtige sinaasappelboomgaarden, olijf- en vijgenbomen en je ziet kleine dorpjes waar de tijd lijkt te hebben stil gestaan.
Minder actief:- Je kunt vanuit de haven van Vilamoura met een motorboot of catamaran voor een halve of hele dag lekker genieten van de schitterende rotsformaties.
- Nabij het plaatsje Guia in de Portugese Algarve ligt het attractiepark Zoomarine. Een prachtig park met dolfijnen, zeeleeuwen, tropische vogels en roofvogels. Naast dat je kunt genieten van spectaculaire shows, is er ook een interactieprogramma waarin je zelf met dolfijnen kunt zwemmen.
* Lobby * Eetgelegenheden: Restaurant * internetmogelijkheid (op de kamer: vast internet gratis; in openbare ruimte: wireless internet gratis) * Huisdieren niet toegestaan * Fietsverhuur * kinderzwembad* afstand tot centrum circa 5000 meter * afstand tot luchthaven circa 30000 meter * afstand tot dichtstbijzijnde (mini)supermarkt circa 5000 meter * afstand tot dichtstbijzijnde restaurant circa 2000 meter * afstand tot strand circa 2000 meter
2-persoonskamer, 1-3 pers. max 2 volw.De ruime, traditionele kamers zijn van alle gemakken voorzien. Door het gebruik van bamboe en hout oogt het warm en sfeervol. Ze beschikken allen over een tweepersoonsbed en een badkamer met bad of douche en haardroger. Verder is er een televisie, airco, (vloer)verwarming en internet aanwezig. Quinta do Mel heeft in totaal 10 kamers. Als je bij Eliza was here boekt, ontvang je 20% korting op het diner in het restaurant (excl. drankjes). In verband met beperkte ruimte is deze kamer boekbaar voor maximaal 2 volwassen en 1 kind t/m 12 jaar.
Je verblijft hier op basis van logies en ontbijt. Een huurauto (incl. NoRisk Garantie) is inbegrepen, alsmede bed- en badlinnen. Voor de autohuur dien je in het bezit te zijn van een geldige creditcard (met pincode indien afgegeven door bank) op naam van de bestuurder.
Zie ook...
-
Zonvakantie-
Portugal
-
Albufeira